1(1)

Вже 6 жовтня в населеному пункті Калинівка, що на Вінничині, на базі навчально-тренувального центру Національної Гвардії України, пройдуть показові тактично-спеціальні навчання, в яких приймуть участь і запорізькі нацгвардійці.

За словами командира 23-ї окремої бригади з охорони громадського порядку Національної Гвардії України полковника Андрія Каргаєва, тема навчань, до яких будуть залучені всі силові структури, – недопущення масових безладів в населених пунктах країни. Перед проведенням навчань будуть проведені тренування особового складу.

Зазначимо, що вчора на території військової частини проходило шикування особового складу (підрозділи цієї бригади є не лише в місті Запоріжжя, а й Бердянську, Енергодарі та Мелітополі), який сьогодні буде відправлений до Вінниці.

Варто нагадати, що частина особового складу бригади НГУ знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції – наші військові несуть службу в взводно-опорних пунктах по всьому периметру від Маріуполя до Волновахи.

Також зазначимо, що вже майже два роки наші підрозділи несуть службу на 33 блокпостах, розміщених на території Запорізької області і мобілізовані військовослужбовці НГУ охороняють ці особливо важливі об’єкти.

Станом на сьогоднішній день через зону АТО вже пройшло 2000 запорізьких військовослужбовців НГУ, які були призвані в усі хвилі часткової мобілізації – з першої по шосту. Практично всі вони вже отримали статус учасника бойових дій, залишилось близько 150 чоловік, на які вже відправлено відповідні документи.