01

10 лютого в селі Новоданилівка Якимівського району відбулося прощання з захисником України Віктором Левковським, 1965 року народження. Заступник командира роти по технічній частині 23-го окремого мотопіхотного батальйону 93 окремої механізованої бригади загинув в секторі «М» 08 лютого в результаті мінометного обстрілу проросійськими терористами під містом Маріуполь. Міна, що потрапила в бліндаж, миттєво вбила військового, ще четверо українських військових із Запорізької та Житомирської області отримали поранення різного ступеню тяжкості. Як розповів заступник обласного військового комісаріату Михайло Логвінов, близько 1 -ї години ночі почався обстріл позиції українських військових з «Градів» та мінометів.

Герой України Віктор Левковський був призваний на військову службу в зв’язку з першою хвилею мобілізації наприкінці квітня 2014 року Якимівським районним військовим комісаріатом. В загиблого залишилась дружина та двоє дітей: Тетяна 1992 р.н. та Сергій 1989 р.н.

Нагадаємо, що в останні декілька днів ситуація під Маріуполем дещо змінилася. Українські військові пішли в активний наступ та лише за 10 лютого відновили контроль над декількома населеними пунктами України, а також впритул наблизилися до Новоазовська.