красота

На жаль, днями поступили трагічні новини з території, яку в Україні прийнято називати зоною проведення Антитерористичної операції. В останні дні зафіксована активізація окупантів на Луганському напрямі, де вони нарощують кількість обстрілів і підтягують більше техніки. За даними прес-служби штабу АТО, які розміщені на офіційній сторінці відомства у Фейсбуці, повідомляється, що впродовж минулої доби в зоні проведення АТО сепаратистами 20 разів було зафіксовано порушення режиму тиші, передбаченого міжнародними Мінськими угодами. Українська армія зазнала втрат: 3 військовослужбовці отримали поранення, ще у трьох зафіксовано нанесення бойових травм. Більше того, надійшло повідомлення, що один військовий із Запорізької області загинув.

Ця неофіційна війна забрала життя зовсім юного військовослужбовця, який, як передає прес-служба, підірвався на розтяжці. Солдат 72-ої ОМБР Валерій Федан загинув у віці 20 років. Трагічний випадок мав місце 11 серпня в Авдіївці. Батьківщиною загиблого є село Любимівка, Михайлівського району. У мирний час хлопець мав великі плани на життя, вчився, був студентом Запорізького національного університету. За словами голови Любимівської сільради Дмитра Синельникова, попрощатися із загиблим героєм можна буде у вівторок на території його рідного села. Любимівка знаходиться в скорботі вже другий раз – село втрачає другого воїна-патріота. Першим загиблим, якого смерть забрала на Донбасі в 2014 році, був воїн Микола Прохоров, який добровольцем пішов на фронт.

Уся Україна, і Запорізька земля зокрема, тужать за передчасно загиблими військовими. Вони назавжди залишаться в серцях побратимів, близьких і рідних, заради щастя і мирного неба для яких вони склали свою голову, не пожалівшиюні роки і власного життя.