3

Запорізька область за результатами 4-ї хвилі мобілізації не виконала завдання на близько 400 військовозобов’язаних та 65 одиниць військової техніки. Як повідомляє управління в справах преси та інформації Запорізької ОДА, місцева влада планує виправити цю ситуацію підвищенням планів на поточну 5-ту хвилю мобілізації, яка розпочалася з 20 квітня.

У відповідності з плановим завданням Запорізька область має призвати до Збройних сил України та в Національну гвардію України більше 1 тисячі осіб. Спеціальним розпорядженням голови Запорізької ОДА Григорія Самардака всім керівникам органів місцевого самоуправління, підприємств, організацій та установ були визначені задачі по забезпеченню призиву військовозобов’язаних. З даними районних військових комісаріатів незадовільно проходить оповіщення військовозобов’язаних у Вільнянському, Новомиколаївському, Мелітопольському, Кам’янко-Дніпровському, Розівському та Чернігівському районах.

До адміністративної відповідальності, за результатами 4-ї хвилі часткової мобілізації, було залучено 655 громадян, 7 голів сільських рад та 3 керівника підприємств. В єдиний реєстр досудових рішень внесено 175 повідомлень про здійснення правопорушень за статтею «Ухилення від військової служби», за якими ведеться слідство.