1

В нашому місті відбулося прощання з земляками, які загинули в зоні АТО на Донбасі 5 квітня. Як повідомлялося раніше, під час виконання бойового завдання бійці 37-ї окремої мотопіхотної бригади Дмитро Щербак та Олег Макєєв підірвалися на міні. В останній путь їх проводжали родичі, друзі та небайдужі мешканці міста.

Загиблому Дмитру Щербаку було лише 54 роки. Прощалися з ним рідні, близькі та волонтери. Побратими проводжали загиблого в останній путь, ледь стримуючи свої емоції. Командир 37-го батальйону Олександр Лобас розповів, що батальйон втратив дуже гарну людину та спеціаліста своєї справи. Дмитро виконував функції коригувальника до свого останнього дня, знаходячись на самому передовому пункті Східного фронту. Це був справжній солдат, справжній патріот та товариш. Прощання з військовослужбовцем відбулося під звуки військового оркестру.

Сотні запоріжан прийшли попрощатися і з загиблим 48-річним Олегом Макєєвим. Як розповіли товариші по службі, Олег завжди був готовий прийти на допомогу ближньому, завжди ділився останнім.

Олег Макєєв – 76-ий загиблий запорожець за час проведення антитерористичної операції на Сході України. До слова, обидва бійці були призвані по мобілізації на початку вересня 2014 року. В обласному військкоматі кажуть, що Олег був добровольцем, сам попросив, аби його призвали та направили в 37-ий батальйон територіальної оборони області. У загиблого залишилась дружина та 25-річний син.