2

Волонтери з благочинного фонду «Сестри Перемоги» зібрали кошти, придбали та передали нашим військовим з 55-ї бригади екскаватор. Кошти на цю техніку, а це близько 180 тисяч гривен, 800 євро та ще 20 тисяч гривень на паливо, волонтери збирали всією Україною. Необхідну суму вдалося зібрати за 2 місяці. «Татру» придбали в Чехії, там виявилося дешевше. Тепер головним завданням нової техніки стане риття бліндажів та окопів для українських бійців.

Цим екскаватором, як пояснили волонтери благочинного фонду, ще декілька місяців тому вже користувалися наші військові на передовій. Тоді він ще був яскраво червоного кольору. В тил техніку було відправлено з метою проведення технічного обслуговування та перефарбування. Тепер українські волонтери передають оновлену техніку з усіма необхідними документами. Вже через тиждень екскаватор знову буде відправлено на передову – буде обкопувати ту ж сам батарею 55-ї бригади.

Нагадаємо, що благочинний Фонд допомоги країні «Сестри перемоги» опікуються потребами запорізьких бійців 55-ї бригади. З початку проведення антитерористичної операції на Сході України, волонтери фонду постійно відправляють на передову вантажі з найнеобхіднішим для наших бійців: одягом, предметами особистої гігієни, каріматами, взуттям, тактичними окулярами та найнеобхіднішими медикаментами.