оборона

У обставинах, які склалися в країні необхідно особливу увагу приділяти громадянській позиції. ГО «Спілка вільних козаків» виховує хлопців у кращих традиціях козацтва, привчає до любові своєї Батьківщини та робить все можливе, щоб допомогти правоохоронним органам в патрулюванні території міста. Саме тому волонтери постійно підтримують спілку, яка реально допомагає в охороні спокою жителів міста.

У лютому місяці Фондом прийнято рішення виділити 20 тисяч гривень для закупівлі палива для потреб громадської організації. Хлопці пересуваються не лише автомобілями, але й конями, але потреба у паливі, швидкому пересуванні по місту все ж залишається. Так можна забезпечити їх ефективне та оперативне переміщення по території міста, патрулювання тих зон, які потребують підвищеної уваги.

Якщо ви також хочете допомогти, то завжди можна перерахувати кошти на рахунок волонтерських організацій. Фонд постійно звітує про витрати благодійних коштів. Волонтери наразі активно збирають теплі речі, ліки, продукти харчування для передачі в зону АТО. Складні погодні умови створюють для бійців додаткові складнощі у захисті країни. Якщо кожен виділить незначну суму для закупівлі необхідного, то це може врятувати численні життя та здоров’я бійців в зоні АТО.