оборона

У червні місяці керівництво військової частини 3029 звернулося до Фонду з проханням посприяти у закупівлі медичного обладнання для медичної санітарної частини та ліцензування. Для цього було виділено 3 тисячі гривень. Також для військової частини було закуплено у липні місяці будівельні матеріали на суму майже 140 тисяч гривень. Першочергові потреби військової частини було задоволено, щоб підвищити ефективність її роботи.

Організація медичної частини та поновлення її запасів – справа важлива та необхідна. Волонтери постійно збирають медикаменти та кошти для їх закупівлі для передової, але допомогу іноді необхідно надавати й на місцях. Саме тому було прийнято рішення закупити необхідне обладнання.

Ситуація в зоні АТО залишається складною та нестабільною. За минулу добу через обстріли позицій українських військових бойовиками трат не було, але це скоріше рідкість, ніж правило. До лікарень майже щодня потрапляють бійці АТО з передової з травмами, пораненнями, а деякі навіть не потрапляють до місць, де можуть отримати допомогу.

Варто зауважити, що кожен з нас може допомогти бійцям отримати першу допомогу, зберегти життя, якщо допоможемо закупити необхідні препарати та приспособи для цього. Держава не постачає всього необхідного, тому волонтери проводять збір коштів або безпосередньо медикаментів. Кожен може допомогти бійцям врятуватися та внести свій вклад у захист рідного краю.