оборона

Сьогодні о 08:00 мало розпочатися чергове перемир’я згідно домовленостей трьох сторін на період збору врожаю. До цього часу терористи намагалися обстріляти позиції українських військових та розпочати режим тиші. Проте 24 червня 6 разів відкривали вогонь по позиціям українських військових. Переважна кількість здійснена до 8 години ранку. В результаті обстрілів двоє українських військових загинули. Також є один поранений боєць серед української армії та один травмований.

На Донецькому напрямку двічі відкривали вогонь. Вночі зі стрілецької зброї та кулеметів великого калібру обстріляли позиції української армії біля Авдіївки. На світанку обстріляли Верхньоторецьке з протитанкових гранатометів, стрілецької зброї та кулеметів.

На Луганському напрямку бойовики вночі стріляли біля Катеринівки з мінометів 120 мм. Також біля світанку терористи стріляли по Кримському двічі. З стрілецької зброї стріляли біля Троїцького.

Кількість та інтенсивність обстрілів зменшилася та після настання режиму тиші терористи вели себе досить спокійно. Є надія, що все ж перемир’я стане можливістю для українських бійців перепочити, зібратися з силами, щоб мати змогу й надалі відстоювати позиції української армії можливо, це лише перший крок до завершення війни. Цього дуже хочеться, але наразі поки складно сказати, наскільки це можливо. Наступні дні стануть вирішальними, оскільки покажуть настрій бойовиків відносно дотримання режиму тиші. Ще жодного разу терористи не дотримувалися мінських домовленостей та не припиняли вогонь зовсім.