оборона(1)

Про режим тиші, якого дотримувались бойовики на першотравневих святах, можна сміливо забувати. Терористи почали діяти агресивно, жорстко та швидко. Сьогодні вони особливо активними були на Маріупольському напрямку. Там працюють снайпери, ведуться провокаційні обстріли, застосовується заборонена мінськими угодами зброя. Варто зазначити, що за минулу добу поранено чотири українських бійці та двоє загинуло.

У донецькому напрямку за минулу добу провели два провокаційні наступи. У Луганському напрямку обстріляли один раз Станицю Луганську. В той час у Маріуполі СБУ затримали диверсійну групу, яка переховувала зброю. Знайшли українські правоохоронці 9 гранатометів, порох, тротил, 16 РГД-5 гранат, 2,5 тисячі патронів тощо. Диверсія мала відбутися в день другої річниці захвату Маріупольського відділу міліції. У Донецькому напрямку поліція також активно знаходить схованки з різним озброєнням. Патрони та гранати забирають у населення, щоб зменшити вірогідність травматизму та їх застосування.

Якщо терористи продовжать активно атакувати українських військових, то кількість загиблих буде зростати, оскільки українська армія продовжує застосовувати лише дозволену мінськими угодами зброю. В таких умовах не варто очікувати високих результатів. Українські бійці тримають позиції, причому часто ціною свого життя або здоров’я. кожний має допомогти їм морально та фізично. Волонтери регулярно відправляють в зону АТО найнеобхідніше – їжу. Медикаменти, одяг, дитячі малюнки тощо. У вас є змога долучитися та допомогти українській армії.