2

Не дивлячись на режим припинення вогню, проросійські бойовики продовжують обстрілювати позиції сил антитерористичної операції. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО. Зокрема повідомляється, що сьогодні бойовики більше 35 разів відкривали вогонь по позиціях українських військовослужбовців. Для обстрілу ворог використовував, переважно, міномети та стрілецьку зброю.

На Донецькому напрямку, поблизу Маріуполя противник двічі використовував 120 міліметрові міномети. Також дуже напружена ситуація зберігається в районі селища Піски. В даному районі вже протягом декількох днів поспіль бойовики використовують 120-мм міномети, 122-мм артилерію, гранатомети, снайперську та стрілецьку зброю. Окрім цього, під вогонь потрапили Авдіївка, Широкіно, Новгородське.

Зокрема, населений пункт Широкіно, що знаходиться в безпосередній близькості від Маріуполя, зазнав танкових атак з боку противника. Про це повідомив прес-офіцер сектору «М» Дмитро Горбунов.

Всього за час проведення АТО на Донбасі загинуло більше 6 тисяч українських військовослужбовців та мирних мешканців. Такі дані надав президент України Петро Порошенко в інтерв’ю французькому каналу. Також Порошенко відзначив, що режим припинення вогню на Донбасі не діє.