оборона

Вже не раз робились висновки відносно того, що волонтери продовжують залишатися єдиним джерелом одягу, медикаментів тощо для бійців АТО. В Харкові продовжують збирати все необхідне крім зброї для своїх підопічних. Саме так до українських військових в зоні АТО надходять теплі речі, обмундирування, ліки, продукти харчування тощо. Все необхідне постійно направляється до 93 бригади.

Деякі люди роблять все можливе, щоб покращити умови перебування в зоні АТО для бійців, а дехто виганяє учасників АТО з маршрутних таксі. Так у Запоріжжі відбулась неприємна сутичка. Водій маршрутки вигнав учасника АТО, хоча той підтвердив свій статус посвідченням. Безкоштовний проїзд надати відмовились. Але крім того, водій намагався вилаятися на учасника АТО, звинувачував його в смерті батька біля Донецька та все питав, чого він пішов до зони АТО.

Насправді смішне запитання. Чоловік виконував свій борг перед Батьківщиною, захищав цілісність її кордонів. Тепер йому розказують, що він неправий, та й пільги надавати не збираються. Прикра ситуація. На жаль, вона не єдина. Це лише маленька крапля. Народ починає настроювати себе один проти одного, що може призвести до чергової дестабілізації в соціальній сфері.

Якщо у вас є змога допомогти волонтерам, то зверніться до будь-якого центру підтримки бійців АТО. Ви швидко знайдете зайняття по-душі та зможете насолодитися його виконанням.