oborona-2

Столичні волонтери вигадали новий спосіб назбирати гроші для автомобілю в зону АТО. Сервіс Uklon дозволив при замовленні таксі вказувати wartaxi, що означатиме, що вартість поїздки буде перерахована волонтерам для закупівлі джипу. 30-та окрема механізована бригада чекає на своє авто в зоні АТО. Вартість буде перерахована за виключенням чайових для водія. Акція триває до 22 вересня, тому кожен може здійснити свої поїздку з користю для бійців АТО.

Волонтери сподіваються назбирати 125 тисяч гривень. Якщо врахувати, що це за декілька днів, то завдання досить складне, але якщо до акції залучиться багато людей, то все можливо. Це столиця, тому таксі постійно комусь необхідно. Хочеться вірити, що зробити просту примітку буде багатьом не важко.

Компанія постійно підтримує українську армію, перераховує кошти, а зараз додатково зробила таку спільну з волонтерами акцію, щоб долучити громадськість до проблеми забезпечення бійців АТО. Хоча ця проблема вже два роки актуальна. Багато хто просто вже втомився від цієї ситуації, тому не вважає за потрібне приймати участь у волонтерських зборах.

Тепер ви можете допомогти, але не витрачати для цього додаткових коштів. Просто за необхідності зверніть за таксі саме до цієї компанії та зробіть примітку про свої наміри. Бригада в зоні АТО утримує великий шмат території в 72 км. Ефективно та швидко переправлятися між опорними пунктами неможливо. На БМП це складне завдання та забирати машину з опорного пункту досить ризиково. Саме тому з’явилася ідея дістати джип для швидкого переміщення між опорними пунктами.