оборона

Антитерористична операція продовжується в нашій країні вже два роки. За цей час мирне населення в зоні АТО збільшилося в геометричній прогресії. Деякі захищають країну та прибули на службу, а інші – допомагають бійцям провізією, медикаментами, всім необхідним. Волонтери постійно доставляють у зону АТО вантажі з продуктами та підтримують українську армію.

Так стало відомо, що один з волонтерів Львівщини загинув в Донецькій області. Він транспортував продукт для бійців АТО. Коли біля Широкіно він здійснював розгрузку – він загинув від кулі. Також поліція говорить про мешканця Бердянська, тіло якого знайшли військові. Наразі намагаються з’ясувати причини смерті.

Немає нічого дивовижного в тому, що в зоні АТО починають гинути випадкові мирні жителі, оскільки кількість обстрілів збільшилася, а під час атак бойовики розпочали використання танків, БМП тощо. За минулу добу мирні жителі не постраждали від жорстоких обстрілів, але це лише справа часу.

Вже декілька днів терористи взялися за Донецький напрямок. За минулу добу 27 разів було відкрито вогонь саме в цьому напрямку. Військові стримують атаки, хоча це вдається їм досить тяжко. На Луганському напрямку стріляли з кулеметів, також випустили більше 50 снарядів 122 мм. Міномети застосовували бойовики на Маріупольському напрямку.

Стало відомо, що готуються чергові мінські переговори, які дозволять виправити ситуацію в зоні АТО. Натомість ходять чутки про те, що Петро Порошенко готовий піти на досить серйозні поступки, щоб знайти компроміс, який влаштує всіх.