оборона

Волонтерська робота полягає не лише в тому, щоб вчасно доставити провізію, дитячі малюнки та кошти для закупівлі важливих товарів, але й в висвітленні правди. Ситуацію в зоні АТО всі переважно знають зі СМІ та керуються історіями очевидців. Оскільки волонтери часто ризикують життям, але доставляють продукти в зону АТО, то волонтери можуть багато чого розповісти. Так за інформацією одного з них, існують певні розцінки для проїзду фури з контрабандою в зону АТО.

Виявляється, провезти фуру контрабанди коштує не так і мало. З продуктами машину пропустять за 100 тисяч гривень, з електронною технікою або медикаментами – за 500 тисяч гривень. Спиртне коштує дещо дешевше – 400 тисяч гривень. Також контрабандою доставляють з української території на окуповану техніку для шахт. Звичайні українські бійці найчастіше не знають що саме перевозять. Командування бере плату за проїзд та дає добро для пропуску без обшуку. Можна сказати, що це вартість життів українських бійців та мирних жителів. При цьому виручені кошти не йдуть для розвитку армії або покращення умов для бійців, а осідають у кишенях військовий високого звання.

Сьогодні бойовики за день 17 разів обстріляли позиції українських військових. Найгарячіше було на Маріупольському напрямку, також 6 разів обстріляли позиції на Донецькому напрямку. Сьогодні ситуація була дещо спокійніше, ніж вчора.

Також стало відомо, що вчора від інсульту вночі помер військовий з Нетішина. Боєць з Хмельниччини буде похованим у Рівненській області з усіма почестями героя, оскільки він гідно проявив себе на службі.