oborona

Мешканці Вінниці підготували та відправили черговий вантаж у зону АТО. Гуманітарну допомогу у кількості близько 9 тон направили бійцям АТО, які зараз мають змогу трохи перепочити, оновити запаси, обмундирування тощо. Серед вантажу знаходяться продукти харчування, засоби особистої гігієни, екіпіровка, обмундирування, запчастини для техніки, генератор на дизельному пальному тощо.

Волонтери намагались охопити максимум потреб бійців та поклали до вантажівки одноразовий посуд, миючі засоби, акумулятори для авто, утеплювач для бліндажів тощо. Не забули волонтери й порадувати бійців та поклали їм різних смачненьких гостинців. Так бійці зможуть поласувати печивом, яблуками, солодкою газованою водою, медом, салом та овочами. Разом з гуманітарною допомогою в зону АТО мають доправити автомобілі, які традиційно вже працюють на дизельному пальному.

Набір для формування гуманітарного вантажу зібраний не просто так. Волонтери знають, що саме потребують хлопці на передовій, тому збирають кошти саме на найнеобхідніше. До процесу збирання гуманітарної допомогу долучились квартальні комітети, підприємства, вінничани, жителі сусідніх селищ тощо. Разом можна дійсно зібрати достойну допомогу на передову, яка зможе порадувати бійців та нагадати про те, що вдома їх чекають, люблять, підтримують.

Також в цьому величезному зібранні гуманітарної допомоги в зону АТО поїдуть медичні засоби. Це одне з найважливіших та найнеобхідніших речей в зоні АТО. Це допомога американських волонтерів, які доставили посилку до міста Вінниці.