oborona

Військові частини відповідальні за попередню підготовку військових, за проходження навчання після призову тощо. Важливо створити всі умови, щоб підготовка до військових дій була якісною та найкращою. Саме тому, Фонд намагається задовольнити різного плану потреби військових частин. Так у жовтні місяці керівництво військової частини №3029 звернулося до Фонду з проханням допомогти завершити поточний ремонт, закупити труби, паркан тощо. Звісно, необхідні матеріали закупили на суму майже 314 тисяч гривень. Відповідний поточний ремонт має бути завершеним.

У грудні місяці військова частина 3029 знову звернулася по допомогу. Необхідно відновити дорожнє покриття на суму майже 145 тисяч гривень. Фонд не може залишити ві2йськову частину з її проблемами, тому керівництва приймає рішення профінансувати закупівлю та задовольнити прохання військової частини.

Волонтери роблять акцент на збір фінансових засобів для бійців АТО, але військові частини, поліція та інші захисники правопорядку потребують підтримки, неповноцінно фінансуються з держави, тому потребують нашої допомоги. Від умов, які створені військовою частиною, залежить якість підготовки солдат до майбутніх бойових завдань. Хочеться вірити, що ми робимо вклад у майбутнє.

Кожна людина може прийняти участь у благодійності та зробити свій внесок. Зараз населення не може виділити великі суми для допомоги бійцям АТО чи військовим частинам, але разом – можна отримати нормальні суми для закупівлі медикаментів, оплату тяжких операцій чи процедур для бійців тощо.