1(1)

В зоні проведення антитерористичної операції на Сході України ситуація залишається дуже напруженою. Так, з учорашнього вечора та по теперішній час російсько-терористичні найманці відкривали вогонь по позиціях українських військовослужбовців більше 35 разів. Про це повідомляється в зведенні прес-центру АТО.

Так, по нашим захисникам на Донецькому напрямку було зафіксовано більше 15 ударів з озброєння БМП, великокаліберних кулеметів, гранатометів та стрілецької зброї. Обстріляні були мирні населені пункти Троїцьке, Невельське, Авдіївка, Красногорівка.

На Луганському напрямку бойовики вели вогонь по Луганському, Майорську та Зайцевому з мінометів, стрілецької зброї та крупнокаліберних кулеметів. В районі Майорського, Широкого та Гранітного сепаратисти застосували заборонені Мінськими мирними домовленостями 82-мм міномети.

Вночі відбулося бойове зіткнення українських захисників з бойовиками в районі населеного пункту Кримське. Повідомляється й про те, що терористи здебільшого починають обстріли для того, аби дискредитувати сили АТО.

Також, зважаючи на інформацію, що з’явилася останніми днями про можливість широкомасштабного наступу бойовиків на українські позиції, речник Адміністрації Президента України з питань АТО Андрій Лисенко повідомив, що наразі він неможливий через недостатність сил у терористів. Однак підкреслив, що спостерігається локальне загострення конфлікту на Донбасі.