03.11 оборона

Своїми регулярними обстрілами територій Донецької та Луганської областей проросійські окупанти постійно руйнують об’єкти стратегічного значення та цивільні житлові масиви, що наносить значний ущерб життю та здоров’ю мешканців, що залишилися на Донбасі. Коли українська влада на місцях намагається відновити усі руйнації, бойовики чинять різноманітні перепони, аби не давати українцям можливості на подальшу роботу та нормальне комфортне життя без постійного озирання на дії ворога.

Наразі, в негайному втручанні фахівців з ремонту обладнання мають потребу важливі об’єкти газової сфери та відновлення фенольного заводу. Якщо не зробити це негайно, результати можуть бути непередбачувані, навіть до настання важкої гуманітарної та екологічної катастроф. За інформацією українського філіалу Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, неможливо і надалі відкладати ремонтні роботи деяких елементів інфраструктури на Донбасі. Мова йде про газоводи-відводи до газорозподільчої станції біля населеного пункту Мар’їнка. Потрібно вже зараз приступати до активних робіт на території фенольного підприємства, що розташоване у Новгородському Донецької області. Треба посилити протиаварійний захист дамби шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів на хімічному виробництві.

У СЦКК провели ротацію російських представників у Спільному центрі, з якими намагаються знайти спільну мову українці, аби бойовики припинили вогонь та дали змогу розпочати ремонт.