1

За повідомленнями прес-центру антитерористичної операції, протягом останньої доби в зоні АТО на території Донецької та Луганської областей з великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї та гранатометів вівся вогонь по опорних пунктах українських військовослужбовців на півночі від Лозового. Вчора пізно ввечері терористи били з гранатометів по українських підрозділах в населених пунктах поблизу Щастя. А вночі позиції військових були обстріляні на південь від Сокольників.

Згідно з даними Спільного центру з контролю та координації на Лисичанському напрямку обидві сторони конфлікту дотримуються перемир’я в повному обсязі. За підсумками роботи спеціально створеної комісії зазначається, що починаючи з 1 вересня, на Лисичанському напрямку обидві сторони дотримуються режиму «тиші». Наразі цей напрямок залишається найбільш спокійним вздовж усієї лінії розмежування сторін.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко зазначив, що якщо Росія буде намагатися дискредитувати «Мінські домовленості» і перетне межу, то США та Європа неминуче підуть далі в санкціях. І якщо вибори на окупованих територіях Донбасу пройдуть не за українським законодавством, то це буде прямим порушенням Мінських мирних домовленостей, – зазначає голова держави.

Нагадаємо, що на Луганському та Маріупольському напрямках впродовж минулих вихідних днів спостерігалося повне затишшя. Єдиним районом, де бойовики порушували перемир’я був район Донецького аеропорту.