концентрационный лагерь

На території Запорізької області в лютому 2015 року заведено більше 12 кримінальних справ по факту ухиляння від призиву по мобілізації, – повідомляє прес-служба прокуратури області з посиланням на керівника відділу Сергія Сивтунова. Згідно з діючим карним кодексом України, за такі дії передбачується позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Так, в Єдиний реєстр досудових розслідувань вже внесені дані відносно кримінального злочину 29-ти річного мешканця м. Запоріжжя, який отримав повістку про призив на військову службу, але в призначений час для відправки до місця призначення, не з’явився. Подібні випадки зареєстровані і в інших районах Запоріжжя та області. Хід розслідувань цих проваджень знаходиться на особливому контролі прокуратури Запорізької області.

Нагадаємо, що з 20 січня в Україні почалася четверта хвиля мобілізації, ще дві хвилі планується провести в квітні та червні 2015 році відповідно до закону, який прийняла Верховна Рада України та підписав президент України Петро Порошенко. Четверта хвиля мобілізації, згідно з документом, має тривати 210 діб.