1

Рада оборони Запорізької області цього тижня прийняла рішення про зобов’язання керівників рад оборони міст обласного значення якісно відпрацювати питання підготовки оборони міста, а саме: в найкоротші строки міські ради оборони мають надати в штаб зони територіальної оборони Запорізької області пропозиції зі створення плану оборони свого міста.

З метою організації відпрацювання цього плану пропонується створити робочу групу та надати інформацію про кількість техніки, яку у випадку ескалації конфлікту на Сході України можна буде використовувати для інженерних та фортифікаційних робіт. Важливо також надати повну інформацію і про технічний стан цієї самої техніки та про підприємства, на яких вона знаходиться.

Слід додати, що на засіданні ради оборони міста Бердянськ керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільної оборони населення та охорони праці Юрій Телешко розповів про всі невідкладні проблемні питання оборони нашої області.

В ході засідання міської ради оборони було створено спеціальну робочу групу, яку очолив військовий комісар міста Бердянськ Володимир Роговий, в яку вже ввійшли всі керівники силових структур та військових підрозділів. Також було прийняте рішення і про притягнення до зведення оборонних споруд кваліфікованих інженерів.