3

14 червня в селі Чкалово Запорізької області пройшла церемонія прощання з бійцем Леонідом Папіровніком, що загинув в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Так, Леонід Папіровнік пішов на службу до лав Збройних сил України в січні 2015 року. Військовослужбовець загинув 10 червня поблизу населеного пункту Луганське, Донецької області.

Зі слів секретаря сільської ради Ірини Баб:ч, гроші на похорони збирала вся сільська громада та прості жителі села Чкалово, які не були байдужими до чужого горя.

Церемонія прощання з захисником України розпочалася з будинку загиблого. В супроводженні Веселівської Самооборони траурна процесія направилася до Будинку культури, де прощальне слово сказали місцеві чиновники: Станіслав Калиновський, Чкалівський сільський голова, Іван Мигуля, голова Веселівської районної адміністрації. Також з бійцем прощалися і його побратими: «Ми втратили свого бойового товариша, який не втік з війни, а захищав рідну землю, стояв з нами пліч-о-пліч. А ви втратили односільчанина. Це — перший боєць зі Чкалова. що загинув в АТО. Нехай він буде останнім з вашого села в цій війні».

Без чоловіка та без батька залишилися дружина Наталя та маленька дочка Вероніка.