2

Як стало відомо, вчора, 15 червня 16 пологівських демобілізованих військовослужбовців отримали посвідчення учасників бойових дій. Урочисте вручення посвідчень відбулося в приміщенні Пологівсько-Чернігівського об’єднаного районного військового комісаріату. Посвідчення бійцям, що пройшли службу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, вручив військовий комісар Олександр Манжос. За його словами, протягом найближчих двох тижнів посвідчення бійців АТО мають отримати ще 17 пологівських військових.

Працівники військового комісаріату пристали військових, подякували їм за службу в зоні АТО на Донбасі та детально пояснили, які саме пільги передбачені діючим законодавством країни для учасників бойових дій.

Варто також зазначити, що нещодавно Міністерство оборони України ввело нові правила отримання посвідчення учасника АТО, як значно прискорять та полегшать цей процес. Відповідно до офіційної інформації, відтепер комісії з присвоєння статусу учасника АТО діють не лише в Міноборони, але й і у військкоматах, Генеральному штабі та в видах Збройних сил України. Це дозволяє більш о оперативно приймати рішення про надання статусу учасника бойових дій. Наразі після повернення бійців з фронту до вступу в силу його статусу учасника АТО проходить не більше 2-х місяців.