2

Окрім військовозобов’язаних, які призиваються в ході п’ятої хвилі часткової всеукраїнської мобілізації, з нашого регіону буде додатково призвано ще 400 чоловік на навчальні збори на базі Запорізького обласного військового комісаріату. Про це заявив на брифінгу заступник обласного військового комісара полковник Михайло Логвінов.

Так, згідно з рішенням керівника Генерального штабу Збройних сил України, заплановано в два етапи провести командно-штабні навчання по територіальній обороні. Перший етап навчань вже закінчився (він тривав з 19 по 21 травня), а другий має бути проведеним з 1 по 5 червня з практичним призовом на навчальні збори військовозобов’язаних для комплектації стрілецьких батальйонів, загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів. До проведення таких командно-штабних навчань також залучається і Запорізький обласний військовий комісаріат.

За словами М. Логвінова, впродовж 1-5 червня, на базі нашого обласного військового комісаріату буде проводитися практичний захід, пов’язаний з призивом на навчальні збори військовозобов’язаних, а також комплектування та формування за базі Запорізького ОВК загонів оборони. Робота по формуванню таких рот вже триває не перший тиждень.

Нагадаємо, що роти охорони призначаються для підтримки порядку на території області, несення служби на блокпостах та виконання завдань по боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами.