1

В Запорізькому обласному військовому комісаріаті 9 липня має відбутися урок мужності «Перемога буде за нами». Про це розповів заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом Михайло Логвінов, який нещодавно повернувся з відрядження в зоні проведення антитерористичної операції, куди поїхав ще 18 травня.

Полковник Логвінов виконував в зоні бойових дій ті ж самі функції, що і в мирному житті – займався вихованням особового складу підрозділів, вивчав їхні проблеми, роз’яснював норми українського законодавства відносно призову на військову службу. Він неодноразово бував в найгарячіших точках буремного Сходу: в Марьїнці та Пісках.

Варто відзначити, що за час відсутності Михайла Логвінова, в облвійськкоматі жодного разу не було проведено урок мужності з вшануванням військовослужбовців, які повернулися додому із зони АТО.

Під час уроку мужності керівництво облвійськкомату має вручити грамоти учасникам антитерористичної операції, волонтерам та журналістам. А орден «За заслуги» ІІІ ступеню буде вручено мамі бійця 128 піхотної бригади молодшого сержанта Сергія Марьєнко Тетяні Володимирівні Саржинській.

Нагадаємо, що Сергія було призвано за мобілізацією в вересні минулого року. Бійця було направлено в навчальний центр «Десна», звідки після закінчення навчання Євген потрапив у зону АТО. Захисник Батьківщини загинув 30 січня під час обстрілів в районі Дебальцевого. Був похований в Камишевасі 8 лютого.

Вічна пам’ять герою…