• 01
  • 02
  • 03

Запорізька громадська організація «Люди українські» та запорізькі міські чиновники спільними силами відремонтували та передали на озброєння 55-ій артилерійній бригаді в зону проведення антитерористичної операції на Донбас санітарний автомобіль УАЗ 3309. Другий такий автомобіль наразі перебуває в ремонті і вже найближчим часом також буде переданий на передову військовослужбовцям 72-ї бригади. Наразі ще більше 10 різноманітних одиниць військової техніки перебуває в ремонті за громадських засадах.

Як повідомив заступник міського голови м. Запоріжжя Валерій Еделєв, між владою міста та активістами волонтерської організації постійно відбуваються зустрічі, на яких обговорюються питання надання допомоги в ремонті техніки для українських військовослужбовців: «Надважливо визначити ті важливі напрямки, по яким можна надавати ефективну допомогу. Це і фінансова підтримка, і поставки недешевого обладнання, матеріалів…».

Також представники волонтерської організації звернулися до небайдужих з проханням допомогти в пошуку приміщення для бази, де буде розміщена ця техніка, адже робота продовжується, а нам потрібно докладати зусилля задля доп

омоги нашим військовим та збереження цілісності нашої держави.