1

На Осипенківському кладовищі міста Запоріжжя вже найближчим часом мають відкрити пам’ятник загиблому в зоні проведення антитерористичної операції бійцю військової частини №3033 Івану Гутнику-Залужному.

Нагадаємо, що 23-х річний молодший лейтенант Іван Гутник-Залужний був смертельно поранений в ніч на 10 серпня під час обстрілу проросійськими терористами блокпосту в районі населеного пункту Амвросіївка Донецької області. Медики намагалися врятувати життя військового проте, на жаль, його поранення виявилося несумісним з життям.

Ім’я командира взводу Івана Гутинка-Залужного, який ціною власного життя врятував життя не одному десятку українських бійців, навічно було внесено в списки військовослужбовців запорізької військової частини 3033 Національної Гвардії України.

Раніше загиблому Герою України було відкрито меморіальну дошку в гімназії №50, де навчався Іван Гутник-Залужний. За попередньою інформацією об’єднання «Просвіта», відкриття пам’ятника має відбутися наступного понеділка, 10 серпня на території Осипенківського кладовища м. Запоріжжя.