01

Відтепер запоріжці зможуть дізнатися адреси найближчих укриттів та сховищ, зателефонувавши на гарячу лінію. Про адреси укриттів, повну інформацію про них та відповідальних за них розкажуть в обласній державній службі з надзвичайних ситуацій. Про це розповіли представники відомства на зустрічі с журналістами міста.

Відтепер по телефону, який працює цілодобово, спеціалісти цивільного захисту розкажуть про найближчі до абонента укриття, а також нададуть інформацію про те, в кого зберігаються ключі від об’єкта, а також, що найголовніше, можна буде отримати всю інформацію стосовно стану самого укриття. За даним номером гарячої лінії можна отримати й інформацію про місцезнаходження найближчої лікарні чи відділку міліції.

02

Як розповів головний спеціаліст відділу планування цивільного захисту населення Віталій Чернюков, на сьогоднішній день люди телефонують не часто, так як дана лінія працює зовсім недавно і багато хто про неї просто не знає. В середньому за добу спеціалісти отримують до 10 телефонних дзвінків. Перед очима у спеціаліста знаходиться спеціально розроблена інтерактивна карта укриттів міста, так що кожен мешканець одразу отримає повну інформацію на всі свої запитання.

Телефон: (061) 787-94-72 либо 101