1

В Запорізькій області на базі обласного військового комісаріату, Центрального об’єднаного районного військкомату та Запорізького об’єднаного міського військового комісаріату розпочався другий етап командно-штабних навчань з територіальної оборони з призовом військовозобов’язаних в загони оборони та роти охорони військкоматів. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом майор Вадим Коновал.

За словами Вадима Коновала, під час проходження першого етапу командно-штабних навчань (19 по 21 травня), в певних військкоматах проводилося уточнення військово-облікових даний, контрольне оповіщення військовозобов’язаних, назначених в склад підрозділів територіальної оборони.

На другому етапі навчань, що проходять в період з 5 по 12 червня, проводиться управління силами та засобами територіальної оборони в ході виконання завдань.

Протягом 5-6 червня було проведено практичне оповіщення та збір військовозобов’язаних, призначених в склад підрозділів територіальної оборони, медичний огляд, отримання особистої зброї, розміщення особового складу.

Варто відзначити, що 6 червня особовий склад роти охорони Центрального об’єднаного районного військкомату був приведений до військової присяги.

Протягом 8-9 червня в ході проведення занять по тактичній, вогневій, інженерній, військово-медичній підготовці буде здійснено бойове злагодження підрозділів. З 10 по 12 червня планується розпочати практичне виконання задач в зоні територіальної оборони.