01

В м. Дніпропетровськ громадська організація «Правозахисна Група «Січ», представництво якої щойно з’явилося і в місті Запоріжжя, здійснює свою діяльність вже більше року. Ціль організації — допомогти всім громадянам, які стикнулися з проявами свавілля представників правоохоронної системи та системи влади. Захищати права українців громадська організація почала за часів Майдану.

Спеціалісти відстоювали права людей, яких після подій 26 січня па Банковій посадили за грати. 11а сьогоднішній день головною метою організації є військові справи. Профільні та висококваліфіковані юристи захищають права учасників антитерористичної операції. Такое є підзахисні, в яких виникли конфлікти з військовою прокуратурою, адже на даний момент такі люди стали найбезправнішою категорією громадян, яка на разі, через недосконалість законів та системи в цілому, опинилися в дуже складних умовах.

В Запоріжжі організація надає безкоштовну допомогу всім учасникам АТО, допомагає пораненим, полоненим, а також надає допомогу в отриманні статусу учасника бойових дій. Громадська приймальня в м. Запоріжжя розміщена за адресою вул. Патріотична буд. 80. Попередній запис за телефоном: 099 466 07 07.