01

В обласному військкоматі відбувся урок мужності, присвячений вшануванню воїнів-учасників антитерористичної операції на Сході України та волонтерів, що надають їм допомогу.

Також в рамках міроприємства заступник обласного військового комісаріату вручив родичам загиблого героя України орден «За мужність», яким був нагороджений сержант Артем Ревуцький.

Артем Ревуцький був призваний на службу до лав збройних сил України навесні 2014 року, під час першої хвилі мобілізації. Військову службу чоловік проходив в 93-ій механізованій бригаді, яка вже багато місяців знаходиться в зоні проведення Антитерористичної операції. Сержант, командир відділення, віддав своє життя за територіальну цілісність нашої держави та став справжнім прикладом для інших українських військовослужбовців. З рук заступника військкомату орден «За мужність» 3-го ступеню прийняли батьки та неповнолітній син Артем.

Нагадаємо, що 2014 року по мобілізації пішли на фронт більше 5 тисяч запоріжців, 68 з них загинули. По мобілізації цього року призвано вже більше 800 чоловік.