2

Запоріжці ще 2 роки тому не могли й уявити, що захищати Конституцію України їм доведеться зі зброєю в руках. Проте, коли війна прийшла на українську землю, вони взяли зброю в руки та продовжують достойно боронити нашу Батьківщину.

Напередодні 19-тої річниці прийняття головного державного документу України, на Алеї захисників України Парку металургів відбувся мітинг, присвячений Дню Конституції.

Загалом в зоні проведення антитерористичної операції воювали та продовжують воювати більше 9 тисяч запорізьких чоловіків. Неоголошена війна вже забрала життя більше 100 наших запорізьких Героїв.

Як розповів обласний військовий комісар Запорізької області Олександр Бєда, українці не віддадуть жодного шматка своєї землі. Збройні сили України, Національна Гвардія та прикордонні війська зроблять все, аби відстояти нашу землю. Відступлення більше не буде ніколи — це однозначно та безповоротно, – резюмував військовий комісар. Перед учасниками мітингу також виступив і запорізький учасник антитерористичної операції Максим Кородуб. Він розповів про тих людей, які сьогодні пішли на дуже багато жертв, проте все одно продовжують мужньо захищати свою рідну землю. Пам’ять загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання, а в їх честь прозвучав військовий салют.