3(1)

В Запоріжжі орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеню було нагороджено командира другої протитанкової батареї 55-ї окремої артилерійної бригади капітана Антона Логвінова. Нагороду військовослужбовець отримав особисто з рук губернатора Григорія Самардака під час організаційного зібрання керівництва обласної державної адміністрації з представниками громадських організацій ветеранів антитерористичної операції.

Зазначимо, що в заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом Михайла Логвінова двоє синів (Антон та Сергій), які захищають нашу країну від ворога в складі 55-ї окремої артилерійної бригади. Сам полковник М. Логвінов ще на початку минулого тижня відправився на службу в зону проведення антитерористичної операції. Куди саме поїхав служити заступник обласного воєнкому не уточнюється, однак стало відомо, що військовий буде продовжувати навчати військовому мистецтву нових мобілізованих.

Нагадаємо, що Михайло Олександрович народився в 1958 році в селі Знам’янка, Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області. В 1980 році закінчив військово-політичне училище, після чого почав свою службу в армії. Займав різні посади, починаючи з заступника командира роти до заступника командиру батальйону (майже 8 років).