1

В Запорізькому регіоні триває військова кампанія під назвою «Призов-2015». В елітні українські війська продовжується набір як контрактників, так і мобілізованих, які проходили свою службу в армії ще за часів Радянського Союзу. Так, вже 27 травня планується відправити 30 чоловік у військову частину Державних спеціальних залізничних військ.

За словами заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковника Михайла Логвінова, в Запорізькій області кампанія по призову на строкову службу проходить в плановому порядку, без збоїв. До речі, строк її проведення продовжено спеціальним наказом президента України. В документі зазначається, що призов на строкову службу до лав Збройних сил України продовжено на 1 місяць — до кінця червня.

Також продовжується набір команд військовослужбовців і в рамках п’ятої хвилі часткової всеукраїнської мобілізації. За словами Михайла Логвінова, 11 травня відбулася відправка ще 10 мобілізованих жителів Запоріжжя та області. Чоловіки були направлені в 23-тю частину Національної Гвардії України, яка базується на території Запорізької області: в містах Енергодар, Бердянськ та Запоріжжя.

На сьогоднішній день вже мобілізовано близько 650 жителів Запоріжжя та області при плановому завданні в 1500 осіб.