3(1)

24-річного Богдана Гончаренко було призвано на службу до лав Збройних сил України в серпні 2014 року. Тоді наш земляк ніс службу у військовій частині А-3840, проте в січні 2015 року пішов за ротацією в зону проведення антитерористичної операції на Донбас, в ряди звідного загону повітряних сил 5-ї ротації.

За словами командира В’ячеслава Хлопячія, Богдан Гончаренко був дуже хоробрим солдатом, справжнім патріотом своєї країни та завжди залишався вірним своїй присязі. Молодший сержант Гончаренко загинув, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.

13 квітня близько 08.30 ранку розпочався обстріл позицій «зеніту», на якій бійці тримали оборону в районі Донецького аеропорту, з крупнокаліберного міномету 120 мм. Приблизно через пів години, в результаті потрапляння 15-ти мін, технічна позиція, де військові займалися обслуговуванням зброї, була зруйнована. Почалася пожежа, яку довго не могли загасити. Окрім Богдана Гончаренко загинули ще четверо бійців. Лише після проведення всіх необхідних медичних експертиз та отримання результатів ДНК-тестів, тіло військовослужбовця було доставлено в місто Мелітополь на поховання.

Попрощатися з захисником Батьківщини, який відстоював територіальну цілісність нашої держави, прийшли жителі міста, побратими Богдана, друзі, рідні та волонтери.