2

На вихідних терористи м. Горлівка влаштували «знищення» несправних боєприпасів. Згідно з інформацією російських окупантів, на минулих вихідних в окупованому місті Горлівка Донецької області проводилося знищення несправних боєприпасів та обладнання.

Загальна маса знищеного склала більше 4 тонн. Звуки від вибухів було чути в усіх навколишніх населених пунктах. Варто зазначити, що раніше журналістами підіймалося питання про те, звідки на Донбасі взялася така величезна кількість боєприпасів, і як Росія своїми так званими «гуманітарними конвоями» завозить бойові снаряди та зброю. Це все дуже красномовно було прослідковано під час Дебальцевської битви. Скільки наразі на окупованих територіях на справді зброї не береться сказати жоден військовий експерт.

Разом з тим, ситуація в зоні проведення антитерористичної операції залишається дуже напруженою, однак контрольованою силами АТО. Всього протягом сьогоднішнього дня, за даними антитерористичного центру, окупанти більше 13 разів обстрілювали мирні населені пункти, використовуючи 12-мм артилерію, 120-мм міномети та танки. Мінометні обстріли сьогодні фіксувалися в селищі Піски, Опитне, Новотошківське, Кам’янському.