1710 оборона

Ті, хто зрадив свою Батьківщину, дозволивши не лише прийти з мечем на власну землю, а ще й долучився до військ загарбників, втратив право бути гідним громадянином своєї Держави, та заслуговує на покарання за статтею «державна зрада». Так днями у Торецьку військовими Збройних сил України був затриманий один з таких зрадників.

Йдеться про затримання одного з бойовиків, який служив у медичній роті так званої «ДНР». Він вирішив по-тихому повернутися до рідної домівки у місті, яке він не проти запропонувати ворогу України, та мав намір продовжити жити по-мирному, як цивільний мешканець свого міста. Але не судилося, адже був затриманий українськими правоохоронцями.

Ще наприкінці весни переломного для України 2014 року, чоловік прийняв рішення про вступ до терористичної армії пропутінських загарбників, які вторглися зі зброєю до України з метою будувати «руський мир». Чоловіка привабила перспектива великої зарплатні, а методи та моральні аспекти залишилися осторонь. Новобранця прийняли у роту медичного забезпечення на посаду перевізника медичних препаратів для бойовиків, які на передовій вбивають його співвіччизників – мирних мешканців та хлопців і дівчат, які намагаються тільки-но одного – не пустити ворога в Україну, у домівки своїх близьких та рідних.

Найманець отримував близько 15 тисяч російських рублів щомісяця. Також, його біографія включає службу вартовим на блокпості, розташованому на околицях Майорську. За інформацією, поширеною на сайті української Національної поліції, зраднику 39 років, родом він з Донецького Торецьку. Після звільнення від окупантів його рідного міста, він подався до окупованої Горлівці разом за своїми новими «друзями».