на читай

Чимало народу бажають дізнатися, за допомогою яких видів зброї використовується українськими військовими в зоні конфлікту на Донбасі. Також, дуже цікаво, чиє виробництво керівництво ЗСУ та уряд вважають за найкраще проти ворога України. Статистика говорить, що вітчизняними військовими, які захищають країну на Сході використовуються сотні одиниць зброї, яку виробляє Україна під назвою “Зброяр”. Це не є офіційною технікою, виданою ЗСУ – зброя придбана волонтерами і є неофіційною.

Так передачі снайперських гвинтівок для передової стартували відразу після вторгнення Кремля ще у 2014 році. Виробництво гвинтівок фактично повністю є українським, також, на конвеєрах вітчизняного підприємства “Зброяр”. Під час фінальних тестувань, протягом годин вже готова гвинтівка витримується у температурі в -50 градусів. Це робить матеріал міцнішим та дозволяє служити безвідмовно. Паралельно зброя розігрівається до +50 градусів, тестується пилом. Такі тестування проводяться багато разів, перед тим, як екземпляр відповідатиме усім критеріям надійності та потрапить до рук військового.

На початковому етапі виробництва гвинтівку виточують у шумному цеху, докладаючи зусиль до створення серця зброї – ствольної коробки з цільного бруса алюмінію. Заготовка для зброї виробляється згідно дорогої технології фрезерування, щоб остання вийшла надміцною. Це дозволяє отримати наприкінці точну гвинтівку напівавтомат.

Підприємство «Зброяр» почало працювати з 2007 року як самостійний виробник по факту, усіх складових частин гвинтівок високої якості, які відповідають вимогам сучасного військового діла. Винятком є магазини і набої. Статистика демонструє присутність 60-70 відсотків екземплярів техніки підприємства від загальної кількості зброї на фронті.