oborona-1

Сьогодні українські бійці знову відчули на собі провокаційні обстріли терористів. 11 разів проводили обстріли за допомогою мінометів, кулеметів крупного калібру, стрілецької зброї та гранатометів. На Маріупольському напрямку напружена ситуація була біля Ма’їнки, оскільки обстріли велись з гранатометів, в також дісталося Тарамчуку та Новотроїцькому з стрілецької зброї та кулеметів. На Донецькому напрямку бойовики застосували кулемети, гранатомети, стрілецьку зброю біля Авдіївки, Пісків. В останньому населеному пункті обстріли вели мінометами 82 мм. На Луганському напрямку також лунали постріли. Біля Новозванівки ворог провокував українську армію шквальним обстрілом з гранатометів. Українська армія дотримується наказу та не відповідає на провокації. Військові дотримуються режиму тиші, хоча бойовики давно вже дали зрозуміти, що вони на домовленості не зважають.

Також серед новин хочеться відмітити, що в Запоріжжі вирішили на місце старого пам’ятника Дзержинському, який було демонтовано, поставити монумент воїнам АТО. Міська влада наголошує на тому, що саме на площі Свободи має стояти такий пам’ятник. Всіх бажаючих прийняти участь у розробці дизайну пам’ятника просять звернутися з пропозиціями, ескізами тощо.

Родичі загиблих підтримують ініціативу міської влади та сподіваються, що таким чином пам’ять про героїв буде увіковічена. Планується поставити монумент з граніту та бронзи. Надіслати свої пропозиції можна до міського голови. Всі пропозиції будуть враховані та реалізовано буде найкращий проект.