мода

Днями німецька влада заявила про надання Україні гуманітарної допомоги в розмірі 6,5 млн євро. Кошти планується перевести через міжнародну організацію Червоний Хрест. Мова йде про надання урядом Німеччини фінансової підтримки задля розвитку гуманітарних заходів, які організовує та проводить Міжнародний комітет Червоного Хреста на території України. За інформацією прес-служби Посольства Німеччини в Україні, загальна сума, яку надала Німеччина в рамках реалізації проектів та заходів МКЧХ в Україні протягом 2016-2018 років, зросте до позначки у 14,5 млн євро.

Німеччина є фінансовим донором гуманітарних заходів проекту “МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв’язки в Україні”, які мають місце, переважно, на територіях Східної Україні.

Проекти здебільше направлені на покращання медичного обслуговування, удосконалення травматологічного лікування, фінансування закладів охорони здоров’я, профілактичні акції, забезпечення продуктами харчування та гігієни, водопостачання, кваліфіковану підготовку медичних кадрів та багато іншого, чого потребує Україна в гуманітарних та соціальних питаннях. Цільова група цих заходів визначена серед внутрішньо переміщених осіб, які вимушено полишили свої домівки, разом із родинами у громадах, що прихистили їх, а також постраждалі громадяни від російської навали и по обидві сторони лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

Треба зазначити, що влітку 24 серпня 2017 року, на День Незалежності України, Червоним Хрестом було направлено до Донецької області 90 тон гуманітарної допомоги, з метою допомоги українцям, які мешкають на окупованих територіях Донецької області. Вісім вантажних автомобілів доставили медичні препарати та будівельні матеріали.