1

У Києві вирішили оголошувати дні жалоби під час похоронів киян, які загинули в результаті бойових дій на Донбасі. Про це повідомили в прес-службі Київради.

“Проголосований проект рішення містить досить м’які рекомендації для підприємств і організацій з проведення розважальних заходів у дні трауру, враховуючи, що столиця приймає багато міжнародних спортивних і культурних заходів, які неможливо скасувати. Однак цілком можливо позначити Дні жалоби траурними стрічками або хвилиною мовчання”, – заявив автор проекту рішення депутат Вадим Сторожук.

Як говориться в документі, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності на території Києва будуть рекомендувати вивішувати на приміщеннях державні прапори України з чорними стрічками, щоб вшанувати пам’ять загиблих.

Також державний прапор з траурною стрічкою будуть приспускати на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій. Відзначимо, рішення підтримали 87 депутатів. Нагадаємо, раніше в Києві продовжили заборону на салюти. Мораторій на використання феєрверків триватиме до завершення операції Об’єднаних сил на Донбасі.