oborona-1

Під час проведення антитерористичної операції багато об’єктів постраждали. Житлові будинки, парки, дороги, мости – все постраждало під час обстрілів, проведення операцій тощо. Мости біля Семенівки, Закотного та Сіверська в 2014 році підірвали, оскільки вони відіграють важливу роль у транспортній інфраструктурі. Вони являють собою важливі сполучення, тому важливо відновити рух транспорту по ним.

Наразі об’єкти частково знищені та рух по ним неможливий транспортними засобами. Перший міст подує два береги річки Казений Торець. Його довжина 97 метри, тому Укравтодору доведеться попрацювати, щоб відновити переправу між Берегами та зробити роботу швидко та якісно. Ця дорога важлива у масштабах всієї країни, оскільки вона є частиною сполучення М-03.

Другий міст біля Закотного є частиною траси Т-05-13. Його довжина 301 метр та він також проходить над річкою. Третій міст проходить через річку Суха Плотва та знаходиться на дорозі Т-05-13. Довжина мосту 40 метрів. Як саме їх відновлювати – вирішувати Укравтодору, оскільки професіонали зможуть правильно оцінити масштаб робіт та необхідні зусилля та час для цього. В кінці цього місяця почнуться ремонтні роботи, які мають закінчитися до кінця року.

За час проведення антитерористичної операцій було пошкоджено та знищено 37 мостів. З них 16 потребують відновлення, оскільки вони є важливими транспортними сполученнями. Для виконання всього об’єму робіт необхідно близько 350 млн. грн. В той же час для відновлення головних доріг в зоні АТО необхідно більше 8 млрд. грн.