оборона

За останніми даними з зони АТО ситуація тимчасово стабілізувалася. За останню добу зафіксовано 12 обстрілів позицій українських бійців, що говорить про стабільність бойовиків. На Луганському напрямку стріляли з мінометів 82 мм, в Авдіївці та Зайцево – кулеметів, гранатометів та стрілецької зброї. Біля Авдіївки працювали снайпери для усунення українських бійців, але це явище також вже можна назвати стабільним.

Натомість волонтери поскаржилися на те, що столична мережа супермаркетів «Сільпо» відмовилася від співпраці з волонтерами та надання гуманітарної допомоги в зону АТО. Це прикра втрата. Волонтери поки не розуміють, де вони будуть брати гуманітарну допомогу для бійців АТО. Керівництво супермаркетів навіть не пояснило причини свого такого рішення.

Збирати допомогу в мережах великих супермаркетів досить дієво, тому волонтери намагаються провести переговори, щоб все ж повернутися до Сільпо. Також стало відомо, що мережа «Велика кишеня» відмовилась від співпраці з волонтерами. На даний момент отримати дозвіл на збір гуманітарної допомоги в цих мережах немає можливості. Як саме проводити збір далі – невідомо. Волонтери прийняли рішення, що без дозволу керівництва мережі вони не будуть стоять в магазинах.

Постійні благодійники продовжують піклуватися про українську армію та приносять до волонтерів те, що назбирали або з чим готові розлучитися. Пр. цьому реального та ефективного місця для збору продуктів немає. Сподіваємося, що найближчим часом це непорозуміння буде вирішено та збір продуктів харчування, засобів особистої гігієни тощо продовжиться.