оборона

За минулу добу в результаті обстрілів позицій українських військових сім бійців отримали поранення та один військовий загинув. Ситуація в зоні АТО залишається напруженою, бойовики регулярно обстрілюють позиції українських військових. Використовують для цього важке озброєння.

На Луганському напрямку найбільше обстрілів біля Кримського, Новотошківського, Попасного. Активізувалися терористи біля Станиці Луганської та Щастя.

На Донецькому напрямку стріляють вздовж лінії фронту. Біля Авдіївки зберігається посилена активність. Також стріляють на Світлодарськійдузі з важкого озброєння.

На Маріупольському напрямку терористи стріляли по Ольгінці. Також активно обстрілювали Талаківку, Водяне, Павлопіль, Широкино.

Мінські угоди не дають ніяких результаті. Наразі активно просувають позицію про те, що антитерористичну операцію необхідно завершувати. У сучасних обставинах це лише говорить про рішучість ввести військовий стан. Має з’явитися новий закон, який забезпечить жителів з окупованих територій, допоможе організувати для них допомогу, права.

Насправді пропонується лише заморозити конфлікт, а це може стати негативним явищем. Необхідно вирішити проблему, а не перевести її в новий формат. Варто зазначити, що в проведенні АТО немає чіткого відповідального. Це ускладнює отримання результатів та покарання винних.

Президент України висловив свою думку про те, що відмовлятися від АТО ще рано. Він категорично проти пропозиції перевести антитерористичну операцію до нового вигляду.