1010 оборона

Військові ЗСУ повідомляють про те, що на околицях Водяного бойовиками була використана невідома зброя потужної сили. Службовці не змогли розпізнати, чим саме стріляв ворог, але раніше такі снаряди на Донбасі вони не зустрічали.

Південь Донеччини, а саме територія поблизу Водяного, здригається від вибухів – окупаційні російські війська та бандитські угруповання ведуть вогонь, не припиняючи обстріли українських позицій. Бойовики настільки відчувають безкарність та всевладність за підтримки Кремля, що на території Приазов’я не покладають зброю у будь-який час – і за світлої години доби, і вночі. Під час обстрілів окупант використовує калібр, заборонений Мінськими угодами, на яких є підпис і теперішнього хазяїна Кремля.

Військові, позиції яких розташовані біля Водяного, зафіксували воронку, розмір якої 2 на 3 метри. Солдати підкреслюють, що ворог з числа представників «братського» народу намагається нищити усе навкруги на чужій землі – інфраструктуру, життя, долі, дух. Багатий чорнозем, який міг би нагодувати багато людей, усіяний залишками мін та снарядів – дарунки, які прихопили непрохані представники «руського миру», оскверняючи землі України.

Село стоїть майже осиротілим: заступники сепаратистів та ті, хто виступає із гаслами «Путін прийди», злякалися такої активності та полишили свої будинки та перебрались на мирну територію, або пристали до окупаційних угруповань. Військові на позиціях біля Водяного неодноразово повторюють, що українці, які боронять свою Батьківщину від ворога, намагаються зберегти флору та фауну країни, в той час коли ворог має за мету знищити, зламати та зрівняти із землею усе, що бачить.