Новый рисунок

9-й полк оперативного призначення Національної гвардії України (військова частина 3029)

9-й полк оперативного призначення Національної гвардії України (військова частина 3029)

Дата створення – 1994

Командир – Олександр Васильович Хоменко

Довідка: військова частина створена на базі спецпідрозділу «Гепард», до складу якого входили висококваліфіковані військові, переважно працюючих за контрактом. На даний час підрозділ вигідно виділяється високою дисципліною, мобільністю, високим рівнем знань та вмінь в бойових умовах, що в наш час високо цінується. Бійці військової частини мають право та необхідні дозволи застосовувати вогнепальну зброю. Кількість приблизно 200 чоловік. Дислокація в м. Запоріжжі.

Основне призначення частини – охорона громадського порядку. На разі бійці військової частини 3029 приймають активну участь в антитерористичній операції. Вони не раз доводили свої вміння та високий рівень професіоналізму у військових операціях. Частина військових постійно знаходиться в зоні АТО для виконання бойових завдань. Проводиться ротація службовців у військовій частині. Під час повернення бійців їх зустрічають рідні, близькі та жителі міста, щоб підтримати своїх захисників. Зараз бійці продовжують нести службу у зоні АТО.

Бійці не раз нагороджувалися медалями за свої військові заслуги, адже в зоні АТО військовий досвід допомагає успішно виконувати бойові завдання та повертатись додому, до родини живими.