оборона

3 лютого продовжилися численні обстріли бойовиками позицій українських військових в зоні АТО. Через застосування терористами тяжкого озброєння двоє бійців української армії загинули та ще п’ятеро отримали поранення. Сьогодні станом на 18:00 зафіксовано 66 обстрілів бойовиками українських військових.

Найскладніше сьогодні було на Донецькому напрямку. Біля Авдіївки активно терористи застосовують реактивну артилерії, стволову, інше тяжке озброєння. Також під обстрілами опинилися Луганське, Троїцьке, Галицинівка, Піски. Біля цих населених пунктів терористи стріляли з танків. Досить довго бойовики нарощували свої сили, підтягувати танки, озброєння з Росії, тому тепер вони мають можливість проводити провокації, які можуть розраховувати на відгук з української сторони.

На Маріупольському напрямку бойовики проводили обстріли з ГРАДів. Так дісталося Талаківці, з артилерії обстріляли Водяне, Широкино, Лебединське, Новотроїцьке, Павлопіль. На Луганському напрямку бойовики провели обстріли позицій української армії біля Попасної та Новозванівки.

У такій складній ситуації бійці Ато отримали гуманітарну допомогу від Франції. У лікарню у Дніпрі були доставлені 10 ліжок для реанімації поранених. Вони спеціально розроблені для ефективного лікування. Матраци спеціальні проти утворення пролежнів. Також лікарня отримала сучасні меблі, спеціальні лампи для операційної. Це вже друга гуманітарна допомога з Франції. Її організувала українка, яка наразі живе у Франції. Вона також турбується про бійців у зоні АТО.