oborona

Від початку доби терористи здійснили 14 обстрілів позицій української армії. У нічний час вони зробили декілька обстрілів на Луганському напрямку та приділили увагу Кримському, Новотошківському, Шаровому Куту. Біля Жовтого стріляв снайпер.

На Маріупольському напрямку більше всього уваги дісталося Широкиному, Новотроїцьокму та Красногорівці. Терористи застосували про української армії міномети та артилерію 122 м. На Донецькому напрямку найбільше дісталося Авдіївці. Стріляли бойовики з гранатометів, стрілецької зброї та кулеметів.

Варто відмітити гарну новину в зоні АТО. Спікер повідомив, що в армії ДНР багато хто відмовився служити, через що один з полків був розпущений. Офіційно рота не припиняла свого існування, але солдати втекли. Подейкують, що з нового року Росія зменшує фінансування незаконних республік, що вплине на зарплатню терористів.

А студенти Тернопільського педагогічного університету ім. В.Гнатюка вже котрий рік поспіль готують теплий подарунок для відважних бійців на передовій. Вони в’яжуть шкарпетки та направляють до зони АТО. Деякі студенти не вміли в’язати, але бажання зробити щось корисне для бійців на передовій, допомогти та загріти бійців перемогло. Вони приєдналися до акції та навчилися робити справжні теплі шедеври. Військові на Сході заслуговують на підтримку, тому направити їм теплі шкарпетки – це найменше, що можна зробити. Педагогічний університет навіть не знає, скільки пар шкарпеток вже було направлено за весь період проведення антитерористичної операції.