1910 оборона

Бойовики неустанно випробовують зброю, яку щедре поставляє їм Кремль, обстрілюючи українські військові позиції уздовж усієї лінії фронту. Експерти називають таку ситуацію суттєвим загостренням у регіоні проведення Україною так званою Антитерористичною операцією на території Луганської та Донецької областей.

Україна вкотре несе суттєві людські втрати серед патріотів, що захищають Батьківщину від російського агресора. Так, днями загиблими є два військовослужбовця ЗСУ та чотири солдата отримали поранення різної степені важкості. Прес-центр АТО неустанно повідомляє про напруження ситуації на Сході України. Штаб підрахував біля 40 разів порушення режиму «тиші» з боку окупантів. Найбільш агресивно ворог поводиться на околицях Авдіївки та на підступах до Маріуполя. Як завжди, після заходу сонця проросійські найманці активізуються. Накануні вони поливали вогнем укріплення сил АТО поруч із Авдіївкою, шахтою Бутівка, Новоселівкою Другою, Троїцьким, Майорськом, Пісками і Кам’янкою. На околицях Зайцевого від вражої зброї обірвався життєвий шлях одного українського військового.

Окупанти, також, облюбовали Приморський напрямок, та гатять по околицям Мар’їнки. Як результат: поранені двоє бійців. Терористичні обстріли не полишають опорні пункти українських військових поблизу Гнутового, в напрямку Лебединського. Українські військові підирвалися, напоровшись на невідомий вибуховий пристрій.

В Лугансьій області окупанти активно використовують мінометний вогонь калібру 82, стрілецьку зброю та БМП, які сотрясають усе навкруги Кримського і Попасної. Оскільки у бійців АТО немає наказу зачистити Луганську та Донецьку області від окупантів, вони лише прикривають свої укріплення.